Slavičínský Šikula - 17. ročník

Zobraz detail soutěže

Výsledky soutěže

SP - Speciální kategorie

S.Nm - Vojenské náklaďáky - malé (1:72, 1:48)

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

S.Nv - Vojenské náklaďáky - velké (1:35, 1:24)

Model Modelář Body
1. Zil - 157 Radomír Zlámal -
2. Gaz- AAA Jiří Novák -
3. Zis 5 Jan Klečka -

S.LČS1 - Letadla ČS letců za 2.sv.války

Model Modelář Body
1. Spitfire Mk.IXc - Oto Smik Roman Mičík -
2. Spitfire IX František Kučera -

S.LČS2 - Letadla ČS letců po 2.sv.válce

Model Modelář Body
1. S-89 / Spitfire Mk IXe Roman Mičík -
2. Mil Mi 4 Jan Klečka -
3. Zlín 142 Vít Kellner -

S.LZ - Váleční letci Zlínska

Model Modelář Body
1. Spitfire MK.VB František Loucký Radek Bartošák -

S.P - Pevnosti

Model Modelář Body
1. Hlásenická tvrz Tomáš Hájek -
2. Atlantický val Tomáš Raška -
3. Somua Jakub Kresta -

S.F - Figury

Model Modelář Body
1. STALINGRAD Kuba Florián -

S.3,5 - Kolová technika do 3,5t

Model Modelář Body
1. Steier 1500 Roman Mičík -
2. Velorex Ondřej Fibich -
3. GPA Jeep Jan Klečka -

S.ČSLA - ČSLA technika

Model Modelář Body
1. GAZ 66 + D30 Jan Klečka -

S.TČS - Válečná technika v Čs. markingu

Model Modelář Body
1. DORCHESTER Kuba Florián -
2. Opel Blitz Jan Klečka -

S.HO - Modely 1:87/HO

Model Modelář Body
1. T-72 Jan Klečka -

S.PM - Panelákové měřítko – 1:144

Model Modelář Body
1. Mig 21 Roman Mičík -

S.D - Dřevěné modely

Model Modelář Body
1. Hrad Adam Fojtík -

D - Divácká soutěž

Model Modelář Body
1. Ještěd Tomáš Raška -
2. kostel všech svatých v Miloticích Radek Bartošák -
3. Kolový nakladač Jakub Bartončík -
4. Hlásenická tvrz Tomáš Hájek -
5. Panther v lese u Kurska Tomáš Strapina -

MZ - Mladší žáci do 2006

Wmž.L1 - Letadla 1/72

Model Modelář Body
1. P-51D Mustang Lukáš Krmenčík 43,00
2. Mirage F1C Daniel Krajčí 40,50
3. Mig 3 Vít Kellner 30,50
4. P-40K Jakub Kresta 30,00

Wmž.L2 - Letadla 1/48

Model Modelář Body
1. F4U-4 Corsair Vojtěch Staša 60,00
2. JAK-9 Vladimír Šoukal 15,50

Wmž.T1 - Bojová technika 1/72

Model Modelář Body
1. T-34/76 Ondřej Michna 39,00
2. SU-100 Vít Kellner 38,00

Wmž.T2 - Bojová technika 1/35

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Wmž.D - Dioráma

Model Modelář Body
1. Sanita Tomáš Janšta -
2. G.M.C. CCKW 353 Tomáš Ovčáček -
3. Anti-tank gun Pak 40/L46 Marek Sečka -

Wmž.O - Ostatní

Model Modelář Body
1. Přistávací modul Vojtěch Staša -
2. Auto Adam Talach -

Zmž.A - Architektura

Model Modelář Body
1. Zámek Kunín Jitka Nováková -
2. Vlčí doupě Vincenc Novák -

Zmž.T - Technika (papír)

Model Modelář Body
1. Škoda Sentinel Miloslav Holek -
2. Tiger I Vincenc Novák -
3. Ford Focus Štěpán Šlesinger -
4. Kolekce stavebních strojů Vladimír Šoukal -
5. Zetor Karolína Strapinová -
6. Toyota Hilux Jakub Bartončík -

Zmž.O - Ostatní (papír)

Model Modelář Body
1. Dakar závod Vladimír Šoukal -
2. Vesmírná loď Jakub Bartončík -

SZ - Starší žáci od 2005 do 2003

Wsž.L1 - Letadla 1/72

Model Modelář Body
1. Fokker D.XXI Danish version Jan Rydval 58,00
2. Morane Saulnier M.S. 406 Adam Ducháček 26,00

Wsž.L2 - Letadla 1/48

Model Modelář Body
1. I 16/24 Marcela Floriánová 75,00
2. Spitfire Mk. IXc Jakub Zoller 45,00

Wsž.T1 - Bojová technika 1/72

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Wsž.T2 - Bojová technika 1/35

Model Modelář Body
1. Sd.Kfz 251 Petr Sáblík 76,00

Wsž.D - Dioráma

Model Modelář Body
1. Afrika 1942 Marcela Floriánová -

Wsž.O - Ostatní

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Zsž.A - Architektura

Model Modelář Body
1. Nádraží Petrovice Tomáš Strapina -

Zsž.T - Technika (papír)

Model Modelář Body
1. Zetor 16145 Mário Svoboda -
2. Formule ABC prototyp 1 Tomáš Strapina -
3. Jagdpanter Petr Sáblík -

Zsž.O - Ostatní (papír)

Model Modelář Body
1. Panther v lese u Kurska Tomáš Strapina -

J - Junioři od 2002 do 2000

Wj.L - Letadla

Model Modelář Body
Iljušin IL-2 Matěj Petržela -

Wj.T - Bojová technika

Model Modelář Body
Panzer IV David Svozil -
Leopard 2 A4 Tomáš Hlaďo -
Kubelwagen Matěj Klečka -
Sd. Kfz. 251/1 Marek Hnaníček -
SdKfz. 11/2 Entgiftungskarfwagen Filip Lago -

Wj.D - Dioráma

Model Modelář Body
Pal Post Jan Šebesta -
Předmostí u Caen Matěj Petržela -

Wj.O - Ostatní

Model Modelář Body
Akagi Patrik Svoboda -
Trabant 601 Universal Jan David Albrecht -
Subaru Impreza WRC' 99 Jan Šebesta -

Zj.A - Architektura

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Zj.T - Technika (papír)

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Zj.O - Ostatní (papír)

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

S - Senioři od 1999

Ws.L - Letadla

Model Modelář Body
Sopwith Camel Rastislav Juráni -
Whirlwind Roman Mičík -
Bf 109 E4 František Kučera -
MiG-21MT Lukáš Regináč -

Ws.T - Bojová technika

Model Modelář Body
Kolekce techniky Rajmund Juráni -
Tiger I Pavel Stejskal -
Zetor 25 Radomír Zlámal -
Mk.A Whippet Martin Procházka -

Ws.D - Dioráma

Model Modelář Body
Sherman Robert Strnad -

Ws.O - Ostatní

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Zs.A - Architektura

Model Modelář Body
Zelená brána Ondřej Fibich -
Vodní mlýn z Veseleho kopce Milan Řezáč -
Romantický hrad Tomáš Hájek -

Zs.T - Technika (papír)

Model Modelář Body
Vagon 406 RA Pavel Szostek -
Tatra 815 S1 Martin Kovařík -
Škoda 706 CAS 25 Milan Řezáč -

Zs.O - Ostatní (papír)

Model Modelář Body
Ještěd Tomáš Raška -
IZS Milan Řezáč -

S.Old - Modely pro pamětníky aneb můj první model

Model Modelář Body
1. Grumman Avenger Kuba Florián -

Probíhající registrace

V současné době se nekonají žádné soutěže.

Podpora

E-mail: ondrej.fibich@gmail.com
Jabber: ondrej.fibich@jabber.cz