Slavičínský Šikula - 18. ročník

Zobraz detail soutěže

Výsledky soutěže

SP - Speciální kategorie

S.LČS1 - Letadla ČS letců za 2.sv.války

Model Modelář Body
1. Spitfire Mk.IXc - Oto Smik Roman Mičík -

S.LČS2 - Letadla ČS letců po 2.sv.válce

Model Modelář Body
1. S-92 Turbína Roman Mičík -
2. L-39C Albatros Martin Procházka -
3. La-7 CZE Tomáš Strapina -

S.LZ - Váleční letci Zlínska

Model Modelář Body
1. Spitfire Mk. IIb, Josef Balejka Ladislav Hladík -

S.Nm - Vojenské náklaďáky - malé (1:72, 1:48)

Model Modelář Body
1. Praga RV Vít Kellner -

S.Nv - Vojenské náklaďáky - velké (1:35, 1:24)

Model Modelář Body
1. Büssing Nag 500A Martin Procházka -
2. Gaz AAA Matěj Klečka -
3. Zis 5 Jan Klečka -

S.P - Pevnosti

Model Modelář Body
1. Řopík dnes Vít Kellner -
2. Pevnost Jakub Kresta -

S.F - Figury

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

S.3,5 - Kolová technika do 3,5t

Model Modelář Body
1. MB typ 170V Roman Mičík -
2. Velorex Ondřej Fibich -
3. Velorex Filip Lago -

S.ČSLA - ČSLA technika

Model Modelář Body
1. T-55A Michael Vita -
2. GAZ 66 + D30 Jan Klečka -

S.TČS - Válečná technika v Čs. markingu

Model Modelář Body
1. 7,5 cm horský kanón vz.15 Martin Procházka -
2. Studebeaker Jan Klečka -
3. KPUV vz.37 Jan Kellner -

S.HO - Modely 1:87/HO

Model Modelář Body
1. Parní lokomotiva Albatros Michal Rozínek -
2. GAZ 69 Jan Klečka -

S.144 - Panelákové měřítko – 1:144

Model Modelář Body
1. Mig 21 FM Ondřej Fibich -
2. Mig 21 Roman Mičík -

S.D - Dřevěné modely

Model Modelář Body
1. Tatra Jan Rozehnal -
2. Hrad Dominik Došla -

SD - Divácká soutěž

Model Modelář Body
1. Tiger I Jakub Florián -
2. ty-23 Miroslav Klíner -
3. U babičky Jiří Špalek -

MZ - Mladší žáci do 2007

Wmž.L1 - Letadla 1/72

Model Modelář Body
1. P-51D Mustang Lukáš Krmenčík -
2. Spitfire Mk.Vc BS219 Patrik Landsmin -
3. Dewoitine D-520 Groupe de Gasse II/3 Oto Kučera -

Wmž.L2 - Letadla 1/48

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Wmž.T1 - Bojová technika 1/72

Model Modelář Body
1. M7 Priest Vladimír Šoukal -
2. Pz Kpfw III Vít Kellner -
3. Kv-2 Jakub Ražnok -

Wmž.T2 - Bojová technika 1/35

Model Modelář Body
1. U.S. M20 Tomáš Obadal -
2. Sanita Tomáš Janšta -

Wmž.D - Dioráma

Model Modelář Body
1. T/34 vs Pak 40 Tomáš Ovčáček -
2. M3 Vojtěch Ražnok -
3. SU-100 Vít Kellner -
4. Scaut Vladimír Šoukal -

Wmž.O - Ostatní

Model Modelář Body
1. Ponorka Class 212 A Tomáš Janšta -
2. Brouk Pavel Mana -
3. pak 37 Vojtěch Ražnok -

Zmž.A - Architektura

Model Modelář Body
1. Mrakodrap Jakub Bartončík -
2. Chaloupka Dominik Došla -
3. Kingkey 100 Tomáš Janšta -

Zmž.T - Technika (papír)

Model Modelář Body
1. Ukladač Tomáš Janšta -
2. F-24 AZ119 Jakub Bartončík -
3. Ukrajina 1944 Vladimír Šoukal -
4. Dělo S86 Pavel Mana -
5. Praga V3S Jan Rozehnal -

Zmž.O - Ostatní (papír)

Model Modelář Body
1. Žába Jakub Bartončík -
2. Husitská bitva Tomáš Janšta -
3. Vojenská základna Lukáš Bartončík -

SZ - Starší žáci od 2006 do 2004

Wsž.L1 - Letadla 1/72

Model Modelář Body
1. Avia B.534. 169, 40. letka Československé letectvo Michael Budiš -
2. Spitfire Daniel Krajčí -
3. P-51D Mustang Šimon Raus -
4. P-39Q Airca Cobra Šimon Raus -
5. P-40K Jakub Kresta -
6. La - 7 Jakub Kresta -
7. BF 109 6-2 Tunisia Šimon Raus -
8. Suchoj SU-25k Michal Kailer -

Wsž.L2 - Letadla 1/48

Model Modelář Body
1. FW 190 D Jan Rydval 91,00
2. I 16/24 Marcela Floriánová 79,00

Wsž.T1 - Bojová technika 1/72

Model Modelář Body
1. Tiger I Michal Kailer -

Wsž.T2 - Bojová technika 1/35

Model Modelář Body
1. Merkava II Jan Rydval -

Wsž.D - Dioráma

Model Modelář Body
1. Afrika 1942 Marcela Floriánová -
2. Anti-tank gun Pak 40/L46 Marek Sečka -

Wsž.O - Ostatní

Model Modelář Body
1. Lamborgini Diablo Marian Durďák -
2. Bentley 4,5l Blower Adam Talach -
3. Torpédoborec Marian Durďák -

Zsž.A - Architektura

Model Modelář Body
1. Čičmany Petr Sáblík -
2. Hrad Möckmühl Tomáš Strapina -
3. Domky Pavel Pazdera -

Zsž.T - Technika (papír)

Model Modelář Body
1. Tatra 815 Petr Sáblík -
2. T-34 Rudy Tomáš Strapina -
3. Mustang Pavel Pazdera -
4. SU-76 Marian Durďák -
5. jaguar XKJ Jiří Šuráň -

Zsž.O - Ostatní (papír)

Model Modelář Body
1. zvířata Kateřina Pazderová -

J - Junioři od 2003 do 2001

Wj.L - Letadla

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Wj.T - Bojová technika

Model Modelář Body
T/34 76 Jiří Václavek -

Wj.D - Dioráma

Model Modelář Body
Mini Cooper WRC 2 Jan Šebesta -

Wj.O - Ostatní

Model Modelář Body
Lancia Stratos HF Kyjov SŠ automobilní -
Subaru Impreza WRC' 99 Jan Šebesta -

Zj.A - Architektura

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Zj.T - Technika (papír)

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

Zj.O - Ostatní (papír)

Žádný model nebyl ohodnocen v této kategorii

S - Senioři od 2000

Ws.L - Letadla

Model Modelář Body
La-7 František Kučera -
I-16 typ 24 Roman Mičík -
Me 109 F2 Tomáš Strapina -

Ws.T - Bojová technika

Model Modelář Body
Pak 43/41 Scheuntor Roman Mičík -
Tiger I Jakub Florián -

Ws.D - Dioráma

Model Modelář Body
Hetzer Robert Strnad -
U babičky Jiří Špalek -
Soviet division artillery Radek Bartošák -

Ws.O - Ostatní

Model Modelář Body
Bismarck Pavel Stejskal -
Kolekce motocyklů Petr Rektořík -

Zs.A - Architektura

Model Modelář Body
Hrad Frýdštejn Tomáš Hájek -
Hrad Rožmberk Ondřej Fibich -
Tvrz z Jižních Čech Václav Kresta -

Zs.T - Technika (papír)

Model Modelář Body
ty-23 Miroslav Klíner -
L-410 Turbolet Josef Koiš -
Buldozer Martin Kovařík -
Kolekce Firebox Michal Rozínek -
Tatra 813 podval 50 OT62 Milan Řezáč -

Zs.O - Ostatní (papír)

Model Modelář Body
Betonárka ZAPA Michal Rozínek -
Pražské povstání Josef Koiš -
Kopeček 1417 Milan Řezáč -
Robocop s motorkou Václav Kresta -

S.Old - Modely pro pamětníky aneb můj první model

Model Modelář Body
1. Shenyang F-6 Michael Vita -
2. Morane Saulnier Jan Klečka -
3. Aero C3A Bronislava Škárková -

Probíhající registrace

V současné době se nekonají žádné soutěže.

Podpora

E-mail: ondrej.fibich@gmail.com
Jabber: ondrej.fibich@jabber.cz